LT  EN 
 
Pradžia Įdomu Konferencija "Skaidrios studijos"
Naujienos
Straipsniai
Paslaugos
Nauda
Patarimai
Projektai
Užsakyti
Nuorodos
Įdomu
D.U.K.
Parama
Žalias My Tutor
Nori tapti mūsų komandos nariu?
 
Konferencija "Skaidrios studijos"

Studente, ar daug žinai apie korupciją aukštajame moksle? Nori padiskutuoti ir išsakyti savo nuomonę? Netylėk, savo  pastabas bei idėjas gyvai išsakyk projekto „Skaidrios studijos“ konferencijoje.

 

Kas?
Konferencijoje „Skaidrios studijos“ studentams bus proga išsakyti savo nuomonę akademinių organizacijų lyderiams, kaip spręsti akademinę korupciją diskusijoje „Antikorupcinių priemonių veiksmingumas aukštajame moksle“.

Be to, renginyje galima bus išgirsti akademinės bendruomenės narių pranešimus bei pamatyti projekto „Skaidrios studijos“ konkurso geriausius rašto darbus bei jų autorius.

O renginio pabaigoje studentų balsai bus kviečiami įprasminti savo poziciją prieš korupciją, pasižymint deklaracijoje „Aš už skaidrias studijas“.

 

Kur?

ISM Vadybos ir ekonomikos universitete (Arklių g. 18, Vilnius).

 

 

Kada?
2009 m. gruodžio 9 d., trečiadienį, 14 val.

 

Kaip?

Norintiems dalyvauti konferencijoje, reikia užsiregistruoti iki gruodžio 7 d.:

http://www.lss.lt/register-15-Skaidrios%20studijos.html

 

Kodėl?

Tai galimybė kiekvienam studentui nenorinčiam taikstytis su akademine korupcija ir pasiryžusiam keisti situaciją. Konferencijoje kartu bus ieškoma geriausių būdų ir formų, kaip toliau veikti, kad situacija keistųsi teigiama linkme.

Be studentų, konferencijoje galima bus susitikti bei padiskutuoti su Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT), Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS), Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos (TTVAM) ir Lietuvos studentų sąjungos (LSS)  atstovais.

 

Nepraleisk progos prasmingai prabilti apie akademinėje visuomenėje esamas ydas!

 

Daugiau apie konferenciją „Skaidrios studijos“: www.skaidriosstudijos.lt