LT  EN 
 
Pradžia Paslaugos Darbo organizavimas Nuolatinis valdymas
Naujienos
Straipsniai
Paslaugos
Nauda
Patarimai
Projektai
Užsakyti
Nuorodos
Įdomu
D.U.K.
Parama
Žalias My Tutor
Nori tapti mūsų komandos nariu?
 
Nuolatinis valdymas

 

Tai nuolatinis viso proceso etapas, kuris negali būti atliekamas vien tik pradžioje ar pabaigoje. Rašant darbą visada iškyla klausimų ar pastebėjimų. Negalima numatyti viso proceso nuo pradžios iki galo, tad dažnai norima šiek pakoreguoti darbo struktūrą, uždavinį ar paprasčiausiai diferencijuoti naudojamus informacijos šaltinius. Be to, reikia laikytis nusistatyto grafiko, kad neatsitiktų taip, jog darbo rašymo pabaigoje pritrūksta laiko ir darbas rašomas atmestinai ir paskubomis.

My tutor komanda suteiks Jums patarimą darbo organizavimo klausimais. Kiekvienu individualiu atveju My tutor komanda paruoš preliminarų darbo rašymo grafiką. Šis grafikas bus naudingas tiek Jūsų asmeniniam vadovui, kuris kontroliuos ar yra jo laikomasi, tiek Jums, nes galėsite stebėti, kuriame baigiamojo darbo rašymo etape esate. Remiantis šiuo grafiku bus organizuojamos tarpinės peržiūros, pradedami atskiri rašto darbo rengimo etapai. Taip pat, galėsite stebėti ar atsiliekate, ar lenkiate preliminarų grafiką bei tinkamai paskirstyti turimus laiko resursus. Galiausiai, toks grafikas - tai darbo rengimo laiko juosta, kuria sekant matosi Jūsų tikslas – padedant Jūsų asmeniniam darbo vadovui, sukurtas unikalus ir kokybiškas baigiamasis rašto darbas.

Dar didesnis iššūkis baigiamojo darbo rašyme yra empirinio tyrimo atlikimas. Empirinio tyrimo konsultacijoms My tutor komanda įsipareigoja atlikti 3 konsultacijas bakalauro baigiamojo darbo rašyme ir 6 magistro baigiamojo darbo rašyme. Šios dalies konsultacijos apima daug aspektų, kurie yra sudedamoji baigiamojo darbo dalis. Ši dalis užima svarbią vietą visame darbe ir yra tai, ką rašantysis moksliškai atranda. T.y. išsiaiškina tam tikrą informaciją, kuri padės patvirtinti arba paneigti išsikeltą hipotezę. Empirinio tyrimo hipotezei iškelti skiriama visa konsultacija, nes apie hipotezę suksis visas tyrimas bei jo sudedamosios dalys: tyrimo populiacija, imtis, tyrimo metodai, tikslai, uždaviniai bei visų šių dalių ir tyrimo eigos suderinimas. My tutor komanda patars, kaip ir nuo ko pradėti bei kaip padaryti išvadas iš gautų duomenų. Asmeninis jūsų darbo vadovas taip pat teiks konsultacijas duomenų apdorojimo programine įranga bei gautų rezultatų interpretavimo procesuose. Kartu su My tutor, Jūsų asmeniniu darbo vadovu, ir geriausiomis praktikomis bei patirtimi pagrįstu empirinio tyrimo atlikimu šis baigiamojo darbo etapas nebus toks sudėtingas.