LT  EN 
 
Pradžia Patarimai Dėmesys korektūrai
Naujienos
Straipsniai
Paslaugos
Nauda
Patarimai
Projektai
Užsakyti
Nuorodos
Įdomu
D.U.K.
Parama
Žalias My Tutor
Nori tapti mūsų komandos nariu?
 
Dėmesys korektūrai

 

          Kai kuriems baigiamojo darbo vertinimo komisijos nariams pakanka pažiūrėti į darbe esančią tvarką ir jie susidaro įspūdį apie darbą. Tam, kad kelios klaidos ar stiliaus neatitikimai netrikdytų jų apsisprendimo teigiamai įvertinti darbą, reikia nemažą dėmesį skirti darbo korektūrai, struktūrai ir visam redagavimui.

         

         Yra labai daug įvairios literatūros, kurioje patariama, kur atkreipti dėmesį, kokias technikas ir metodus naudoti taisant rašto darbą. Paieškoję internete, Lietuvoje taip pat rasite įstaigų ir įmonių, kurių pagrindinė veikla yra korektūra, tačiau aukštojo mokslo rašto darbų korektūra yra visai kitokio pobūdžio, nei eiliniai spaudiniai ar tekstai. Beje, už vieno bakalaurinio darbo korektūros paslaugas gali tekti pakloti nemažą sumelę. Tačiau My tutor padės Jums ir šiuo klausimu. My tutor padės Jums išvengti papildomų kaštų ir nesuderinamumo rizikos, kuri atsiranda naudojantis keliais paslaugų teikėjais.

 

          Lietuviškos literatūros aukštojo mokslo baigiamųjų rašto darbų korektūrai nėra labai daug arba ji yra atsilikusi nuo šiuolaikinių tendencijų. My tutor remiasi įvairių pripažintų užsienio autorių darbais šia tema. Vienas dažniausių pagalbininkų yra John G. Taylor ir jo knyga The Handbook of Written English. Second edition (John G. Taylor (2005) How To Books, Oxford, UK. 482 pp., ISBN 1-85703-986-6).