LT  EN 
 
Pradžia Įdomu
Naujienos
Straipsniai
Paslaugos
Nauda
Patarimai
Projektai
Užsakyti
Nuorodos
Įdomu
D.U.K.
Parama
Žalias My Tutor
Nori tapti mūsų komandos nariu?
 
Naujų mokslo metų iššūkiai

         

          VšĮ My tutor pasisako prieš bet kokį baigiamųjų darbų neteisėtą įgijimą ar tai būtų pirkimas, kopijavimas ar plagijavimas. Mes, kaip Jūsų asmeninis darbo vadovas,  siekiame, kad su mūsų pagalba Jūs patys parašytumėte savo unikalų ir kokybišką baigiamąjį darbą.

          Neseniai LRT eteryje buvo rodoma laida apie šią aukštojo mosklo sistemai skaudžią problemą. Joje žurnalistės Eglės Rašimaitės kalbinamas Vytauto Didžiojo universiteto rektorius Zigmas Lydeka teigia, kad Lietuvoje aukštojo mokslo politikos nėra.

Daugiau...
 
Nedėkinga statistika

         

          Statistikos departamentas pateikia duomenis apie studijuojančių ir juos mokančių asmenų skaičius aukštojo mokslo įstaigose (universitetuose ir kolegijose). Iš jų aiškiai matyti, kad studentų ir darbų vadovų santykis yra labai nedėkingas nei vieniems, nei kitiems. Studentai negauna reikiamos ir tinkamos pagalbos, o darbų vadovai dėl per didelio krūvio negali skirti tam pakankamai laiko. Kai kurių universitetų baigiamųjų darbų ar atsiskaitymų reglamentuose yra nurodyta, kad studentas gali turėti vieną darbo vadovą, o tas pats dėstytojas negali turėti daugiau nei trijų studentų, kuriems jis vadovautų. Įdomu, kaip pagal tokios statistikos duomenis universitetai ir kolegijos gali įvykdyti nurodymus..

Daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 Kitas > Paskutinis >>

Page 3 iš 3