LT  EN 
 
Pradžia Projektai
Naujienos
Straipsniai
Paslaugos
Nauda
Patarimai
Projektai
Užsakyti
Nuorodos
Įdomu
D.U.K.
Parama
Žalias My Tutor
Nori tapti mūsų komandos nariu?
 
„My tutor“ dėkoja Jums už palaikymą ir buvimą kartu!

Be Jūsų palaikymo ir paramos mums įgyvendinti savo veiklas

būtų sudėtingiau, todėl sakome AČIŪ ir kviečiame paremti

viešąją įstaigą My tutor ir dabar.

Paremti My tutor veiklą galite skirdami 2 proc. jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio arba skirdami paramą tiesiogiai.

 

Nuolat siekiame, kad Lietuvos aukštojo mokslo sistema tobulėtų, studentai siektų kokybiško aukštojo išsilavinimo, jaunimas aktyviau dalyvautų visuomeninėje veikloje bei būtų įgyvendinti tarptautiniai projektai jaunimui aktualiomis temomis. 2012 metais My tutor toliau aktyviai siekė šių tikslų ir įgyvendino daug iniciatyvų. Štai keletas jų:

·        

Teikėme konsultacijas ir patarimus studentams, kurie patys nori parašyti savo baigiamuosius rašto darbus

·        

Bendradarbiaujant su Socialinių mokslų kolegija parengėme naują studijų programą „Energetikos verslo vadyba“, kuri rengs kompetentingus specialistus energetikos sektoriui

·        

Dalyvavome Akademinės vadybos ir administravimo asociacijos renginiuose ir diskusijose šiomis temomis: Asmeninė lyderystė, Socialiniai mokslai: ar reikalingi citavimo indeksai, Humanitarinių ir socialinių mokslų įtaka verslo ir visuomenės kaitai ir kt.

·        

Sudarėme sąlygas 4 aktyviems jaunuoliams dalyvauti Jungtinėje Karalystėje  rengtuose tarptautiniuose mokymuose konfliktų transformavimo ir valdymo tematika

    „Be The Change - Conflict Transformation for Young People“

·        

Sudarėme sąlygas 4 aktyviems jaunuoliams dalyvauti Jungtinėje Karalystėje rengtuose tarptautiniuose mokymuose jaunimo darbo tematika "Think Global - Act Rural"

·        

Sudarėme sąlygas 4 aktyviems jaunuoliams dalyvauti Lenkijoje rengtame miesto tarybos simuliaciniame seminare "CIVITATIS"

·        

Sudarėme sąlygas aktyviam jaunuoliui dalyvauti Bosnijoje ir Hercogovinoje rengtuose tarptautiniuose mokymuose socialinės atskirties ir žmogaus teisių tematika  „Social Exclusion on the Edge: Creating and Managing Local Youth Work Activities for HRE"

·        

Sudarėme sąlygas 2 aktyviems jaunuoliams dalyvauti Austrijoje rengtuose tarptautiniuose mokymuose migracijos, mobilumo, projektų vertinimo bei tinklų kūrimo tematika

Migration and Mobility: Evaluation Meeting“

·        

Įgyvendinome ES remiamą projektą ir surengėme tarptautinius mokymus 35 aktyviems ir motyvuotiems jaunuoliams iš 10 šalių socialinio verslumo tematika "A CreACTive Approach for a Better Life"

·        

Pristatėme socialinio verslumo temą „Žinių radijo“ laidoje „Palankus vėjas“

·        

Daugiau apie šias ir kitas iniciatyvas galite sužinoti My tutor interneto puslapio skiltyje "Projektai" arba My tutor Facebook socialiniame tinkle.

 

 
„Equal in Diversity“(dalyvių įspūdžiai)

Vasaros pradžia, o mes ir toliau dalinamės su Jumis su dar  vienu My Tutor ir partnerių Didžiojoje Britanijoje įgyvendintu projektu lyčių lygybės bei žmogaus teisių tematika: Equal in Diversity“, kuris vyko Loughborough mieste, Didžiojoje Britanijoje, gegužės 24-31 d. d. ir My Tutor bei Lietuvą šiame projekte atstovavo keturi dalyviai iš Lietuvos: Justinas (I), Justinas (II), Polis ir Andrius.

 
Kviečiame skaityti dalyvio įspūdžius. Straipsnio autorius: Justinas Baranovas
 
Pabandysiu apibendrintai papasakoti ką Lietuviai nuveikė, ko pasisėmė, ir kokius įspūdžius parsivežė iš Didžiosios Britanijos.
Daugiau...
 
Sužinok, kas yra socialinis verslumas! (video)

Mieli draugai,

mes džiaugiamės galėdami Jums pristatyti specialų socialinio verslumo VIDEO,

sukurtą po sėkmingai įgyvendintų tarptautinių jaunimo mokymų

"A creACTive Approach for a Better World"

Moldovoje, spalio 15-22 dienomis, 2012 m.

 

Socialinis verslumas - tai ne tik grąža, ne tik pinigai ar greita sėkmė. Tai daug daugiau!

Тai idėjos ir motyvacijos galia! Ir kartais pakanka tik vienos savaitės tam suprasti!

 

P.S. Taigi, ką TU nuveikei praėjusią savaitę? :) 

 

--> Spausk ant creACTive logotipo ir žiūrėk video -->

  

Daugiau...
 
„Migration and Mobility: Evaluation Meeting“(dalyvių įspūdžiai)
Lapkritis mums prabėgo labai greitai, tad naujo mėnesio pradžioje skubame Jus supažindinti su dar vienu My Tutor ir partnerių Austrijoje įgyvendintu projektu migracijos, mobilumo, projektų vertinimo bei tinklų kūrimo tematika: Migration and Mobility: Evaluation Meeting“, kuris vyko Vienoje, lapkričio 12-19 d. d. ir My Tutor šiame projekte atstovavo dvi dalyvės iš Lietuvos: Indrė ir Simona.
 
Kviečiame skaityti dalyvės įspūdžius. Straipsnio autorė: Simona Jaglinska
 
Austrija. Viena. Trisdešimt jaunų žmonių iš Europos, dirbančių arba besidominčių migracijos ir mobilumo klausimais. Visi kartu vienoje vietoje. Kad mokytumėmės. Ieškotume. Kurtume. Bendrautume. Migruotume tarp minčių ir idėjų.
Daugiau...
 
"A CreACTive Approach for a Better Life" (dalyvių įspūdžiai)
Džiaugiamės sulaukę daug gerų atgarsių ir Jūsų susidomėjimo mūsų tarptautiniais socialinio verslumo jaunimo mokymais "A CreACTive Approach for a Better Life" kurie vyko Moldovoje, 2012 m. spalio 15-22 d. Šiuose mokymuose dalyvavo ir Lietuvą bei My Tutor atstovavo 3 labai motyvuoti ir kūrybingi dalyviai iš Lietuvos - Lukas, Ieva ir Vaida.
 
Kviečiame Jus iš arčiau susipažinti su pačių dalyvių įspūdžiais apie socialinio verslumo mokymus iš praktinės pusės. Pirmojo straipsnio autorė: Vaida Dieninytė
 
2012 m. spalio 15-22 d. Moldovos mažame miestelyje Cosnita vyko tarptautiniai mokymai “A CreACTive Approach For a Better World”. Šių mokymų pagrindinė tema buvo socialiai atsakingo verslo koncepcija: kaip jauni žmonės galėtų spręsti įvairias socialines problemas kurdami savo verslą.
 
Daugiau...
 
Socialinis verslumas - unikali galimybė siekiantiems pelno
Paimkite bet kurį verslumo tyrimą ar apklausą ir jie parodys tą patį – siekiant parduoti savo prekę ar paslaugą, ji turi būti mėgstama Jūsų klientų. Jei jie mėgs Jūsų įmonę ir jos produktus – Jūsų verslas bus sėkmingas. Sunku to pasiekti? Visiškai ne! Socialinis verslumas tikriausiai būtų galutinis ir unikaliausias įrankis pasiekti klientų palankumą jūsų kompanijai ir jos produktams.
 
Teoriškai, socialinis verslumas – tai procesas, kai naudojant verslo principus įmonė organizuojama ir valdoma taip, kad pasiektų socialinių pokyčių visuomenėje. Tuo tarpu, kai verslas savo sėkmę matuoja vien tik pelno dydžiu, socialinis verslas matuoja taip pat ir teigiamos jo veiklos rezultatus visuomenėje. Atkreipkite dėmesį į paskutiniame sakinyje nuskambėjusį „taip pat ir“, nes socialinis verslas, kaip ir bet koks kitas verslas, taip pat veikia, kad gautų pelną. Pelną ir dar daugiau. Taip pat nesuklyskite, kai socialinis verslumas tapatinamas su savanoryste ir ne pelno siekiančiomis viešosiomis įstaigomis, asociacijomis ar fondais. Anaiptol, socialinis verslas gauna pelną, moka algas savo darbuotojams, moka mokesčius valstybei ir savivaldybei, investuoja į įrangą, įrankius, ir t.t.
  
Kodėl verta kurti socialinį verslą? 
 
Daugiau...
 
Tarptautiniai žmogaus teisių mokymai Bosnijoje ir Hercegovinoje (dalyvio įspūdžiai)

Mums spalis prabėgo labai greitai, tad dalinamės nuveiktais darbais ir įgyvendintais projektais, kuriuose dalyvavo šaunūs My Tutor atstovai. Kviečiame Jus susipažinti su dar vienu įspūdingu pasakojimu apie aktyvaus jaunimo veiklas Bosnijoje ir Hercegovinoje. Mokymo kursuose „Social exclusion on the edge: Creating and managing local youth work activities for HRE" (2012 m. spalio 5-14 d.) My Tutor atsovavo vienas dalyvis iš Lietuvos.
 
Straipsnio autorius: Tomas Janušauskis
 
Spalio 5 – 14 dienomis kalnų apsuptame Bosnijos ir Hercogovinos mieste Ključ‘e vyko tarptautiniai mokymai žmogaus teisių, ypatingai, socialinės atskirties tema. Susirinkusi dvidešimties skirtingų tautybių, religijų, išsilavinimų ir pažiūrų žmonių komanda aktyviai dirbo tiek gilindami savo žinias ir dalindamiesi patirtimi, tiek mokydamiesi dirbti kartu, kas iš tikro nebuvo taip lengva, tiek į veiklą įtraukdami vietinius miestelio gyventojus.
 
Daugiau...
 
A CreACTive Approach For a Better World - jaunimo mokymo kursai Moldovoje, spalio 15-22, 2012, aplikuok dabar!
Spausk ant Projekto Logotipo, jei nori sužinoti daugiau -->


 

Daugiau...
 
"CIVITATIS" (dalyvių įspūdžiai)
Tęsdami rugpjūčio jaunimo mokymų įspūdžių dalijimąsi kviečiame Jus susipažinti su dar viena nuotaikinga istorija apie jaunimo simuliacinį seminarą "CIVITATIS", vykusį Lenkijoje, rugpjūčio 20-27 dienomis, 2012 m. My Tutor atstovavo 4 labai motyvuoti ir aktyvūs dalyviai.

Skaitykite vieno iš dalyvių istoriją. Straipsnio autorius: Vaclovas Ališauskas
 
Kaip Vaclovas į CIVITATĮ keliavo...
 
Pabandysiu Jums trumpai papasakoti kaip daug maž atrodė pirmasis mano gyvenime tarptautinis projektas. O viskas buvo taip.
 
Iš ryto, traukinių stoty supažindinau du savo draugus, Kęstutį ir Darių, ir taip tapome trys draugai, bet dėja tokie pabuvome neilgai... Jau po kelioliko minučių reikėjo juos palydėti iki traukinio ir išlydėti, nes anie nespėjo nusipirkti autobuso bilietų... na ką, išsiskyrėme tam kad susitiktume vėl, bet apei tai kiek vėliau.
 
Daugiau...
 
"Think Global - Act Rural" (dalyvių įspūdžiai)
Rugpjūtis tikrai buvo jaunimo mokymosi metas! Skubame dalintis su jumis dar vienais dalyvių įspūdžiais.
My tutor atstovai sėkmingai dalyvavo My tutor ir partnerių Jungtinėje Karalystėje rengtuose tarptautiniuose mokymuose jaunimo darbo tematika "Think Global - Act Rural" (2012 m. rugpjūčio 18-24 d., Jungtinėje Karalystėje). My Tutor atstovavo 4 labai motyvuoti dalyviai.

Kviečiame skaityti straipsnį apie mokymų dalyvio įspūdžius. Straipsnio autorė: Ineta Bumbulytė
 
2012 rugpjūčio 18-24 d. Vykome į mokymus „Think global-act rural“ Anglijoje, Loughborough mieste, nutolusiame nuo Londono apie 100 kilometrų. Šie kursai buvo skirti jaunimo problemų, su kuriomis susiduria atskirties apylinkių ir kaimų gyventojai, pažinimui ir prevencijai.. Vykome 4-se iš Lietuvos. Ineta, baigusi Vilniaus Edukologijos universitetą, dirbanti socialine darbuotoja, Agnė baigusi Vilniaus Edukologijos universitetą, iš Vilniaus, taip pat Greta, Studijuojanti Kauno technologijos universitete ir Augustas, besimokantis ISM, iš Kauno. Atstovavome organizaciją „My tutor“. Kursų temos mus domino ir asmeniškai.  Kursuose dalyvavo iš viso 23 jaunuoliai iš Graikijos, Slovėnijos, Lenkijos, Bulgarijos ir Anglijos.
Daugiau...
 
Konfliktų transformacija - kūrybingai (dalyvių įspūdžiai)

My tutor atstovai sėkmingai dalyvavo My tutor ir partnerių rengiamuose tarptautiniuose jaunimo mokymuose konfliktų transformavimo ir valdymo tematika  „Be The Change - Conflict Transformation for Young People“. Mokymuose dalyvavo 24 jaunuoliai (My tutor atstovavo 4)  iš 6 šalių - Jungtinės Karalystės, Kroatijos, Italijos, Turkijos, Lietuvos, Bulgarijos ir Graikijos. Mokymo kursai vyko Loughborough mieste, Jungtinėje Karalystėje, 2012 m. rugpjūčio 2-9 dienomis.

 

Kviečiame skaityti straipsnį apie mokymų dalyvio įspūdžius. Straipsnio autorė: Kristina Baranovaitė

 

„Konfliktų transformacija -  kūrybingai"

 

Konfliktai - žmogaus prigimties dalis. Jie neišvengiami ir netgi būtini, tačiau labai svarbu yra išmokti juos suprasti ir valdyti. Būtent šiuo tikslu grupelė žmonių iš 10 skirtingų šalių susitiko Loughborough miesto koledže, Jungtinėje Karalystėje. Susitiko ne šiaip, o dalyvauti projekte „Konfliktų transformacija: Būk pokytis“ (Conflict Transformation: Be the Change). Projekto dalyviai atvyko iš Vokietijos, Rumunijos, Bulgarijos, Lietuvos, Italijos, Graikijos, Turkijos, Kroatijos bei Jungtinės Karalystės. Tuo tarpu mokymus rengė profesionalūs treneriai iš Lenkijos. Ši labai marga kompanija drauge praleido visą savaitę.
 

Mokydamiesi vieni iš kitų, kartu atlikinėdami įvairiausias užduotis ir pamažu suvokdami konfliktų prigimtį projekto dalyviai suprato, jog nėra tokie skirtingi, kokie manė esantys iš pradžių.

 

Daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 Kitas > Paskutinis >>

Page 1 iš 2